Katalóg krbových kachlí a vložiek

Kachle

Kachle patria medzi tradičné výrobky spoločnosti THORMA a sú vyrábané vo Fiľakove už vyše 50 rokov.  Konštrukcia kachlí je zameraná na funkčnosť a spoľahlivosť. Pri výrobe používame kvalitnú slovenskú oceľ určenú na lisovanie a smaltovanie. Vďaka tomu plášť ohniska vydrží desiatky rokov. Smaltovaný povrch odolá vysokým teplotám a ľahko sa udržiava.

 

Ohnisko je vyložené šamotovými tehlami, ktoré akumulujú teplo a chránia plášť pred poškodením. Pece sú určené pre spaľovanie suchého dreva, brikiet ale aj uhlia. Na kachliach vybavených termoplatňou je možné aj variť a preto sú vhodné aj do chát alebo menších domov.

Krbové kachle

Voľne stojace krbové kachle už nie sú len zdroj tepla ale aj elegantný doplnok vášho domova. Preto dávame dôraz na dizajn, bezpečnosť a vysokú účinnosť horenia. Z našej ponuky si môžete vybrať krbové kachle v tradičnom dizajne ale aj kachle vhodné do súčasných moderných domov.

 

Výkon krbových kachlí začína pri 2,5 kW až po 17 kW a vy si môžete vybrať tie, ktoré vám vyhovujú. Ohniská s možnosťou napojenia na externým prívodu vzduchu zvyšujú váš komfort a čistotu ovzdušia v domácnosti. Kvalitné spracovanie vám prinesie bezstarostné používanie a ľahkú údržbu.

DYNAMIC Steel

Krbové vložky

Naše krbové vložky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli bezpečne používať počas celej sezóny. Dbáme o jednoduchú obsluhu a čisté horenie, ktoré šetrí životné prostredie. Vďaka oplachu skla, ktoré má väčšina našich modelov, si môžete vychutnať príjemné teplo sálajúce z ohniska.

Sporáky na drevo

Tradícia výroby sporákov vo Fiľakove má už viac ako 100 rokov. Aj dnes pokračuje vo výrobe kvalitných spotrebičov, ktoré majú kvalitný smaltovaný plech a vydržia dlho slúžiť. Sporáky sú vyrábané vo viacerých farbách a prevedeniach. Každý typ je dostupný v ľavom alebo pravom variante.

Máte otázky?
Opýtajte sa nás, radi Vám odpovieme.