Najdôveryhodnejšia značka roka 2022

| Aktuality | O firme

Najdôveryhodnejšia značka roka 2022 v kategórii KRBY A

KRBOVÉ KACHLE na Slovensku

Spoločnosť ATOZ Marketing Services sa v roku 2022 rozhodla spustiť program, ktorý bude na základe rozsiahleho prieskumu medzi spotrebiteľmi vyberať a oceňovať značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. Výskum marketingového programu Dôveryhodné značky je vyhodnotený agentúrou NielsenIQ na základe hodnotenia slovenských respondentov. Koncom roka 2022 hodnotila reprezentatívna vzorka 2 000 slovenských spotrebiteľov viac ako 650 najsilnejších značiek v 74 kategóriách. Do marketingového programu Najdôveryhodnejšia značka 2022 sa jednotliví súťažiaci nenominovali, ale do vybraných kategórií bolo automaticky zaradených top 10 najsilnejších značiek.

Na základe hodnotenia respondentov sme za rok 2022 získali ocenenie Najdôveryhodnejšia značka v kategórii KRBY A KRBOVÉ KACHLE.

Ďakujeme všetkým hodnotiacim, ceníme si Vašu dôveru. Veľmi nás teší, že naši zákazníci oceňujú náš neustály rozvoj a zlepšovanie kvality nami ponúkaných produktov. Získané ocenenie je pre nás veľkou výzvou, aby sme dôveru svojich zákazníkov nesklamali a pokračovali v neustálom napredovaní.

         

 

Máte otázky?
Opýtajte sa nás, radi Vám odpovieme.