fbpx

Kachle

Kachle patria medzi tradičné výrobky spoločnosti THORMA a sú vyrábané vo Fiľakove už vyše 50 rokov.  Konštrukcia kachlí je zameraná na funkčnosť a spoľahlivosť.

Pri výrobe používame kvalitnú slovenskú oceľ určenú na lisovanie a smaltovanie. Vďaka tomu plášť ohniska vydrží desiatky rokov. Smaltovaný povrch odolá vysokým teplotám a ľahko sa udržiava.

Ohnisko je vyložené šamotovými tehlami, ktoré akumulujú teplo a chránia plášť pred poškodením. Pece sú určené pre spaľovanie suchého dreva, brikiet ale aj uhlia.

Na kachliach vybavených termoplatňou je možné aj variť a preto sú vhodné aj do chát alebo menších domov.

Kachle

Vláda SR na svojom mimoriadnom zasadnutí schválila dôležité opatrenia na zabránenie šírenia nového koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19. S účinnosťou od 16.03.2020 sa preto uzatvárajú všetky maloobchodné prevádzky. Naše výrobky si aktuálne naďalej môžete zakúpiť cez E-shop našich jednotlivých predajcov.

The Slovak government at  the extraordinary meeting approved an importand measures to prevent a spread of coronavirus COVID19 causing  closed all retails from 16 th of March.You can still buy our products through our retailer E-shops.

Die Regierung der Slowakischen Republik hat an der Sondertagung wichtige Maßnahmen gegen Vermeidung der Coronavirus-Ausbreitung genehmigt (das neue Coronavirus löst die Erkrankung COVID-19 auf).
Mit Wirkung ab 16.03.2020 werden deswegen alle Einzelhandelbetriebe geschlossen. Unsere Produkte sind weiterhin in E-shop unserer Verkäufer zu kaufen.

E-Shop


Zavrieť