Výstava AQUATHERM NITRA 2016

03.05.2016 | Aktuality | O firme

Výstava sa konala v troch pavilónoch (M1, M2, M3) výstaviska  a bola zameraná na vykurovanie, ventilačnú, meraciu, regulačnú, sanitárnu a ekologickú techniku. Návštevníci výstavy mohli získať  informácie o bohatom  sortimente výrobkov spoločnosti THORMA Výroba na našom prívesnom vozíku, ktorý bol umiestnený na vonkajšej ploche expozície pred budovou M3.

Zákazníci mohli nahliadnuť nielen do histórie, ale aj do sveta inovácií značky Thorma. Podľa získaných informácií od návštevníkov môžeme konštatovať, že naše výrobky sú ešte stále používané vo väčšine domácností buď ako primárny alebo sekundárny zdroj tepla. Najžiadanejším a  najvyhľadávanejším  produktom sú peletové kachle, krbové vložky a kachle s teplovodným výmenníkom a to konkrétne vo výkone 6kw a vyššie. Z toho vyplýva, že zákazníci chcú spojiť efektívne vykurovanie s ohrevom vody, a tým pádom znížiť svoje výdaje na energiu.

Zákazníkov zaujali hlavne veľké a priehľadné sklá, najmä u výrobkov Atika a Landscape. Návštevníci boli taktiež spokojní aj s efektom horenia. S určitosťou môžeme potvrdiť,  že u väčšiny našich zákazníkov je prvoradý pomer medzi cenou, výkonom a kvalitou.

Oproti minulému roku je nárast návštevníkov o 22 % vyšší, čo sme pocítili aj pri našom stánku.

Máte otázky?
Opýtajte sa nás, radi Vám odpovieme.