fbpx

Krbové kachle a vložka DYNAMIC

07.10.2019 | Aktuality | Nezaradené

Čoraz viac sú krbové kachle vnímané nielen ako zdroj tepla ale atraktívny doplnok do domácnosti. V spolupráci s slovenským dizajnérmi akad. soch. René Baďura a doc. Mgr. art. Marián Ihring, ArtD. sme vytvorili krbové kachle v jedinečným dizajnom.

DYNAMIC návrh

 

Dominantným prvkom sú hlavne okrúhle dvere spolu, ktoré bežne nie sú používané na krbových kachliach alebo vložkách. Napojenie na centrálny prívod vzduchu a dymovod s priemerom 150 mm sú ukryté v šikmom valci.

Výrobok má bezroštové ohnisko vyložené žiarobetonovými tehlami pre akumuláciu tepla. Nominálny výkon je 9 kW a  je určený pre spaľovanie tvrdého dreva. Hlboké ohnisko umožňuje spaľovať polená až do dĺžky 50cm.

Vytvorili sme dve základné prevedenia voľnestojacich krbových kachlí, ktoré je možné inštalovať do domu alebo bytu. Základným modelom je DYNAMIC Steel v čiernej farbe, ktorý má zadné napojenie.

Pre zvýšenie schopnosti akumulácie tepla sme obložili ohnisko mastencom z talianska. Celková váha DYNAMIC Serpentino je viac ako 280 kg a stále je možné doplniť akumulačné tvarovky okolo dymovodu pre zvýšenie akumulácie.

Toto ohnisko vyrábame aj ako krbovú vložku, ktorú je možné inštalovať a obstavať podľa predstáv architekta a zákazníka.

Tieto výrobky si môžete objednať prostredníctvom siete našich partnerov s exkluzívnymi výrobkami. Ich kontakty nájdete tu.

Vláda SR na svojom mimoriadnom zasadnutí schválila dôležité opatrenia na zabránenie šírenia nového koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19. S účinnosťou od 16.03.2020 sa preto uzatvárajú všetky maloobchodné prevádzky. Naše výrobky si aktuálne naďalej môžete zakúpiť cez E-shop našich jednotlivých predajcov.

The Slovak government at  the extraordinary meeting approved an importand measures to prevent a spread of coronavirus COVID19 causing  closed all retails from 16 th of March.You can still buy our products through our retailer E-shops.

Die Regierung der Slowakischen Republik hat an der Sondertagung wichtige Maßnahmen gegen Vermeidung der Coronavirus-Ausbreitung genehmigt (das neue Coronavirus löst die Erkrankung COVID-19 auf).
Mit Wirkung ab 16.03.2020 werden deswegen alle Einzelhandelbetriebe geschlossen. Unsere Produkte sind weiterhin in E-shop unserer Verkäufer zu kaufen.

E-Shop


Zavrieť