fbpx

Ochrana životného prostredia

Ochrana životné prostredia

Naša spoločnosť má ochranu životného prostredia vo svojich cieľoch. Prevencia pred možnými negatívnymi vplyvmi činnosti spoločnosti na prírodu je súčasťou našej dlhodobej stratégie. Podriadené sú tomu všetky procesy v rámci firmy a podporu používame systémom environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2015.

Ekologická teplovzdorná farba

Na naše krbové kachle a vložky používame ohňovzdornú farba Aqua-Heat na báze vody. Dokážeme tak znížiť objem škodlivých riedidiel vo farbe až o 90%! Je to skutočné EKO riešenie a kombinuje vo svojich vlastnostiach najdôležitejšie požiadavky modernej doby, ochranu zdravia a životného prostredia:

  • Tepelná odolnosť farby je do 600°C,
  • Je to 100%-ne vodou riediteľná farba,
  • Povrch je estetický, tvrdý, odolný škrabancom,
  • Vypálená v sušiacej paci pri 180°C aby nevznikali žiadne pachy pri prvom použití,

Farba Aqua-Heat je vyvinutá špeciálne na povrchovú úpravu krbových kachlí, krbových vložiek a dymovodov.

Dlhá životnosť výrobkov a opraviteľnosť

Naše výrobky vyvíjame s dôrazom na dlhú životnosť a možnosť ľahkej údržby. Vo výrobe používame kvalitné materiály od overených Slovenských a Európskych výrobcov. Vďaka viac ako 100 tradícii výroby vieme ako zákazníci naše výrobky používajú a  naše výrobky slúžia zákazníkom vyše 20 rokov.

Pri vývoji a konštrukcii výrobkov dbáme o ľahkú údržbu a rýchlu možnosť opravy. Náhradné diely si môže zákazník kúpiť v našej obchodnej sieti a ich výmena je možná s použitím bežných nástrojov. Pre opravu farby alebo smaltu ponúkame opravné sady.

V prípade záujmu o náhradné diely pošlite svoj dopyt alebo kontaktujte našich špecialistov.

Vláda SR na svojom mimoriadnom zasadnutí schválila dôležité opatrenia na zabránenie šírenia nového koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19. S účinnosťou od 16.03.2020 sa preto uzatvárajú všetky maloobchodné prevádzky. Naše výrobky si aktuálne naďalej môžete zakúpiť cez E-shop našich jednotlivých predajcov.

The Slovak government at  the extraordinary meeting approved an importand measures to prevent a spread of coronavirus COVID19 causing  closed all retails from 16 th of March.You can still buy our products through our retailer E-shops.

Die Regierung der Slowakischen Republik hat an der Sondertagung wichtige Maßnahmen gegen Vermeidung der Coronavirus-Ausbreitung genehmigt (das neue Coronavirus löst die Erkrankung COVID-19 auf).
Mit Wirkung ab 16.03.2020 werden deswegen alle Einzelhandelbetriebe geschlossen. Unsere Produkte sind weiterhin in E-shop unserer Verkäufer zu kaufen.

E-Shop


Zavrieť